ZDARMA- MOBILNÍ NEINVAZIVNÍ RT-PCR TESTOVÁNÍ

Reference

Podívejte se, kdo využil a proč ocenil naše služby?

Povinnému testování žáků ve školách jsme za pomoci společnosti Petona Czech dali punc profesionality. Usnadnili práci vedení školy, pedagogům a vždy nám maximálně vyšli vstříc.
Richard Hubert
ZŠ a MŠ Ústavní - zástupce ředitele
Opravdu jsme spokojeni za profesionální a velmi lidský přístup k našim dětem ze strany zaměstnanců vaší firmy.
Anton Ivánek
ZŠ Milotice - ředitel školy
Po celou dobu byla spolupráce s Vámi velmi pozitivní, na všem jsme se domluvili a vycházeli jste nám vstříc. Díky tomu jsme jen v malé míře využívali samotestování zaměstnanců. Ještě jednou – děkujeme!
Zlatuše Hofmanová
Město Písek - Tajemnice
Firma Petona nám nabídla zásadní ulehčení a možnost vrátit provoz školy opět do normálu. Díky ní jsou žáci a zaměstnanci během hodiny otestovaní citlivými RT- PCR testy. Do naší organizace jedenkrát za 14 dnů přijíždí tým čtyř odborníků/ zdravotníků s praxí .
Renata Paťuková
ZŠ a MŠ Mšené lázně - ředitelka
Pracovníci jsou velmi milí a vstřícní. Sestřičky milé a ohleduplné. Všechno klape jako na drátkách. Doufám, že i týmy, které k nám jezdí, se cítí pohodlně. Děkujeme. Velmi mi to ušetřilo práci se samotesty.
Lucie Kováčová
ZŠ Čachovice - vedoucí vychovatelka
S Vaší službou (testování zaměstnanců) jsme byli velmi spokojeni. Testování našich zaměstnanců bylo v naprostém pořádku, testovací týmy byly vždy velmi dobře připraveny. Vašich služeb si nesmírně vážíme a všem můžeme doporučit.
Oldřich Němec
Město Stráž pod Ralskem - Tajemník
Zaměstnanci společnosti PETONA CZECH s.r.o. byli vždy velice vstřícní a ochotní. V průběhu testování jsme nezaznamenali žádnou stížnost. Společnost poskytla Městu Kutná Hora bezproblémové zajištění povinného testování.
Martin Suchánek
Město Kutná Hora - Tajemník
Ve všech domluvených termínech přijeli vždy na čas a testování proběhlo bez komplikací. Oceňujeme hlavně vstřícnost a profesionalitu, které jsou určitě ve vypjatých situacích „doby covidové“ potřeba.
Markéta Klofandová
Schreiber food - EHS Specialist
Se službami společnosti PETONA CZECH s.r.o. jsme maximálně spokojeni. Veškeré služby jsou vždy provedeny profesionálně a v dohodnutých termínech. Velice oceňujeme jich zákaznický servis, flexibilitu a přístup.
Jan Moravec,
Smetanova cukrárna - Ředitel

TESTOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH V LISTOPADU, PROSINCI, LEDNU, … REZERVUJTE SI DNES RT-PCR

ZDARMA poskytujeme školám mobilní zdravotnické týmy pro bezplatné RT-PCR testování žáků a zaměstnanců s šetrným NEinvazivním odběrem z úst a s minimálním omezením výuky. S námi je škola testováním minimálně zatížena po personální i administrativní stránce. Vše řeší naši zdravotníci a administrátoři s minimální asistencí pedagogů a bez účetních operací.  Žáci/rodiče/zaměstnanci dostanou od zdravotnického zařízení potvrzení o výsledku testu zaneseného do ISIN/čTečky a škola seznam s výsledky testovaných.